زن جوان وسط خیابان کتک خورد

خرید مبل برای زن و شوهر جوان دردسر ساز شد و آنها را راهی دادگاه خانواده کرد.

زن جوان وسط خیابان کتک خورد زن جوان وسط خیابان کتک خوردچندی پیش زن جوان به همراه شوهرش با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد. او در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی 5 سال است که با شوهرم ازدواج کرده ام. ما هردو از صبح تا شب با هم کار کردیم ، مشکلات مالی زیادی داشت ،گاهی هم اختلافات خانوادگی اما همه این موانع را پشت سر گذاشتیم تا اینکه توانستیم با کمک خانواده اش یک خانه خوب بخریم.
وی ادامه داد: من پیشنهاد دادم وسایل خانه مان که خیلی قدیمی شده اند را تعویض کنم و لوازم نو بخریم. از روزی که تصمیم به نو کردن وسایل خانه گرفتیم مرتب با هم درگیری داریم چون اصلا سلیقه هایمان شبیه به هم نیست. تا اینکه چند وقت به بازار مبل رفته بودیم بازهم بر سر انتخاب مبلمان درگیر شدیم او میخواست مبل ارزان قیمت بخرد اما من مخالف بودم تا اینکه یک دفعه در مغازه مقابل فروشنده داد و فریاد راه انداخت.
زن جوان بیان داشت: چشمانش را بسته بود و با صدای بلند ناسزا می گفت، هرچه سعی کردم او را آرام کنم، فایده‌ای نداشت از مغازه بیرون آمدم او هم دنبالم آمد فریاد زد که صبر کنم اما من اهمیتی به حرفش ندادم یک دفعه دیوانه وار به سمتم حمله ور شد و در مقابل مردم شروع کرد به کتک زدن من. برای همین دیگر از او متنفرم و نمی خواهم درکنارش زندگی کنم ، برای همین تصمیم به جدایی دارم و اصلا حاضر نیستم تصمیمم را تغییر دهم.
در ادامه جلسه مرد جوان به قاضی گفت: باور کنید پشیمانم. در آن زمان خیلی فکرم درگیر بود. بر سر خرید خانه به چندین نفر بدهکار بودم. از سوی دیگر همسرم هم دست می گذاشت روی وسایل گرانقیمت. خیلی عصبی بودم یک دفعه از کوره در رفتم اصلا نفهمیدم چه شد که این اتفاق افتاد. حالا از آن روز تا به حال خودم بارها به اشتباهم اعتراف کردم اما همسرم قبول نمی کند.
بعد از حرف های این مرد قاضی سعی مکرد تا زن را از طلاق منصرف کند و در نهایت این زوج با هم آشتی کردند.

/ 0 نظر / 46 بازدید