درمان سرماخوردگی ها و گلو درد با روشهای طبیعی

این مواد عبارتند از : تمام گوشتها ( سوسیس ـ کالباس ـ و...) و فرآوره های لبنی (شیر ـ پنیر ـ خامه ) ، قند و شکر، شیرینی ، شکلات و کاکائو شیرین
خون : درقصابی ها هنگام چرخ کشیدن گوشت ، آن را نمی شویند . پس خون بین بافتهای آن باقی خواهد ماند .
پس اگر عفونتی در بدن شما باشد ، با استفاده کردن از این مواد ، عفونت (ویروس) شروع به خوردن از این مواد میکند و مقدارش خیلی زیاد میشود . و بیماری شما درمان نمیگردد.

پس هنگام ابتلا به این نوع بیماری ها چه باید کرد ؟
نوشیدن آب گرم ، بدن را تمیز می‌کند. در واقع نوشیدن آب توکسین‌ها یا همان سموم بدن و باکتری‌ها و ویروس‌ها را دفع می‌کند. لازم است که روزانه یک و نیم لیتر آب مصرف شود. در دوره‌ی سرماخوردگی برای خودتان جوشانده‌های مناسب تهیه و میل کنید. سوپ داغ با پیاز، سیر مجاری تنفسی را باز می‌کند. سوپ مرغ علائم عفونت های مجرای فوقانی تنفسی را کاهش می دهد.
- در طی روز( آب + عسل + لیمو ترش تازه ) میل کنید . این شربت حساسیت سینه را تسکین می‌دهد و دارای قدرت ضدعفونی کنندگی بالایی است.
- در حد توان میوه میل کنید : لیمو شیرین و….
- غرغره کردن آب نمک ولرم ، از دهان و بینی . قبل از خواب و بعد از بلند شدن از خواب غرغره کردن با آب نمک خلط گلو را جدا و علاوه بر آن گرفتگی گوش را نیز برطرف می کند.

هنگام بیماری استراحت کردن راه دیگری برای تقویت بدن در مقابله با عفونت هاست. از خواب شب نیز غفلت نکنید، چرخه خواب مناسب به عملکرد درست سیستم ایمنی بدن کمک می کند. بنابراین هرشب ۸ساعت بخوابید.
طب سوزنی , باد کش و دﯾﮔر روشهای طبیعی , درمان موارد فوق را سرعت می بخشد

/ 1 نظر / 84 بازدید
مینا

سلام ممنون ازاطلاعات مفیدوخوبتون عالی خیلی خیلی عالیه