ساخت لوازم بهداشتی از فضولات گاو

محصولات بهداشتی ساخته شده از فضولات گاو این شرکت شامل صابون زیبایی از ادرار گاو، شامپو بدن ساخته شده از خاکستر کود گاو، کرم مرطوب کننده تهیه شده از موم عسل، مقطر ادرار گاو است. محصولات این شرکت به مشتریانشان این اطمینان را می دهند که تمام محصولاتشان کاملا طبیعی تولید شده و بهتر از هر مواد بهداشتی مشابه دیگر در بازار است.

ساخت لوازم بهداشتی از فضولات گاو! +عکس


شرکت تولیدی «وی اچ پی» همچنین درباره بوی فضولات گاو توضیح داد که مردم نیازی نیست نگران بوی بد ناشی از فضولات باشند چون در فرایند تولید این بو حذف شده است.

قرار است به زودی کود و ادراز گاو انقلابی در صنعت عطر ارزان قیمت به پا کند. مدیران این شرکت از مردم درخواست کردند تا برای تولید محصولات جدید از فضولات گاو در شرکت سرمایه گذاری کنند.

این اولین تولید عجیب و غریب از فضولات گاو میان هندوها نیست. 5 سال پیش نیز هندوها شانس خود در صنعت نوشیدنی از ادرار گاو امتحان کردند.
/ 2 نظر / 36 بازدید
پری سا

سلام انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... لطفا به دیدار من هم بیایید و لینک وبلاگ من را در وبلاگ خودتان قرار دهید راستی اگر عضو دیدار شوید می تونید یک مالتی وبلاگ داشته باشید www.30you.ir/parisa بی صبرانه منتظر دیدارتان هستم

تبادل لینکwww.linc.ir

تبادل لینک هوشمند - با یک کلیک وبلاگتان را ثبت کرده و شاهد افزایش بازدیدکنندگان وبلاگتان باشید