سرگرمی

سایت سرگرمی و تفریحی خانواده - وبلاگی برای سرگرمی تمام اعضای خانواده برای تمام سنین و سلیقه ها
 
پاور بانک وسیله ای بی نظیر و شگفت انگیزی بوده برای شارژ انواع موبایل و تبلت و ..
 30000 تومان
بهترين براي قرينه سازي و متعادل سازي ابرو
 7900 تومان
تاثير اعجاب انگيز نوزآپ در مدت زمان بسيار كوتاه كه خودتان نيز باورتان نمي شود
 10500 تومان
روشهاي ويژه ي چگونگي افزايش واقعي قد از 5 تا 10 سانتيمتر در 10 هفته
 8500 تومان
ماه تولد شما و شغل مناسب شما
ساعت ٦:٠٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۸٩ : توسط : محمود

آیا می دانید چه شغلی برای شما مناسب تر است و چه کارهایی را می توانید بهتر از سایرین انجام دهید؟ امروز می خواهیم ببینیم که هر کدام از متولدین ماه های مختلف ، برای چه شغل هایی مناسب هستند. پس اگر دوست دارید بدانید که حرفه ی نجومی شما چیست با ما همراه شوید:


برج حمل ( فروردین )

متولدین این ماه دوست دارند زندگی ، کار تفریح و ... همه چیز خود را متنوع و مهیج کنند. از آنجا که عاشق تنوع و هیجان هستند ، برای کارهایی مثل تبلیغات ، رسانه های گروهی ، طراحی مد ، و معماری مناسب هستند. متولدین فروردین در کارهایی که نیازمند خلاقیت است بسیار موفق خواهند بود.

 

برج ثور ( اردیبهشت )

متولدین این ماه دریای صبر و بردباری هستند. فقط کافی است منابع و فرجه کاری را به آنها بدهید تا سرموقع کار را به خوبی انجام دهند ، و اصلا هم برایشان مهم نیست که آن کار چقدر خسته کننده وملالت آور بوده. این افراد بانکدارها ، دانشمندها ، حسابدارها و معلم های خوبی خواهند شد ، چون اینکارها نیازمند صبر و استقامت است.

 

برج جوزا ( خرداد )

متولدین این ماه منبع انرژی هستند ، و از صبر کردن هم خسته نمی شوند ( مثل متولدین ماه اردیبهشت ). از اینرو نیازمند حرفه هایی هستند که در آن فرد باید روی پای خود بایستد. آنها مکتشفین ، مترجمین و هتلدارهای خوبی می شوند چون اینکارها مستلزم انرژی و نیروی فراوان است. این افراد حتی اگر 5 سال هم از شروع کار یک پروژه بگذرد ، انرژی خود را از دست نمی دهند.

 

برج سرطان ( تیر )

متولدین این ماه شنوندگان بسیار خوب و برای درد و دل فوق العاده هستند. این افراد طبیعتا برای شغل هایی که نیازمند ارائه پند و اندرز است مثل مشاوره ، حقوق ، روانشناسی ، روانپزشکی و تدریس بسیار مناسب هستند. اینها افرادی احساساتی هستند ، به همین دلیل نسبت به احساسات دیگران نیز حساس می باشند و هر کاری از دستشان برمی آید برای رفع درد و رنج دیگران انجام می دهند.

 

برج اسد ( مرداد )

بشاشیت و جمع گرایی بیش از حد ، و توانایی متولدین این ماه برای القای زندگی و حیات حتی در کسل کننده ترین موقعیت ها ، باعث می شود بتوانند افراد فوق العاده ای شوند. این افراد همچنین در شغل هایی که در ان نیاز به تحرک ، انگیزش و خلاقیت زیاد است هم موفق خواهند شد. رسانه های گروهی ، تدریس ، هنر و تبلیغات از جمله کارهایی است که به خوبی از عهده ی آن برمی آیند. آنها همچنین می توانند مدیر و رئیس و ویراستارهای فوق العاده ی شوند.

 

برج سنبله ( شهریور )

تکیه کلام متولدین این ماه " تجزیه و تحلیل کن " است. با توجه به همین علامت کارهایی به آنها داده شود تا بتوانند این نیاز درونی خود را برای تحقیق و تحلیل ارضاء کنند. تحقیقات ، اکتشاف ، آزمایشات و تحقیقات پزشکی بهترین شغل های مناسب برای آنهاست.

 

برج میزان ( مهر )

این خوش زبان در زمینه هایی قابلیت دارند که بتوانند از این سرمایه ی خدایی خود استفاده کنند. متولدین این ماه بهترین سیاستمداران ، مشاوران تحصیلی و آموزشی و مشاوران خواهند بود. آنها افرادی منصف و بااخلاق هستند ، و در شغل های که نیازمند قضاوت و انصاف است نیز بسیار موفق خواهند شد.

 

برج عقرب ( آبان )

متولدین این ماه افرادی بسیار فردگرا هستند. آنها دوست دارند به سبک و مرام خود کار کنند و کسی در کار آنها دخالت نکند. به طور خلاصه بگویم ، از رئیس و آقابالاسر داشتن متنفرند. آنها می توانند موسسان شرکت ، تاجران ، مدیران ، مشاوران خوبی باشند.

 

برج قوس ( آذر )

متولدین این ماه عاشق مسافرت و دوستیابی هستند و بسیار خوش صحبت هستند. به خاطر همین خصوصیات و ویژگی ها می توانند در کارهای مثل فروشندگی موفق شوند. آنها همچنین برنامه ریزان و بازاریابان موفقی خواهند بود. در هر کاری که با مشتری و ارباب رجوع سروکار داشته باشد ، آنها موفق خواهند بود.

 

برج جدی ( دی )

متولدین این ماه اشتیاق چندانی برای انجام کارهای بزرگ ندارند ، و دوست دارند به حال خود باشند. آنها با اشیاء و لوازم بیجان رابطه ی بهتری برقرار می کنند تا آدم ها . شغل های مورد علاقه ی آنها کارهای نرم افزاری کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات است. آنها مکانیک ها و تعمیرکارهای خوبی خواهند شد.

 

برج دلو ( بهمن )

متولدین این ماه افرادی ترقی خواه ، پیشرو و آینده نگر هستند. بهتر است آنها در قسمت برنامه ریزی و سرپرستی شرکت به کار گمارده شوند. علاوه بر اینها ، آنها ستاره شناسان و طالع بینان بسیار خوبی خواهند شد. بله ، آنها بیش از سایر مردم می توانند آینده نگری کنند.

 

برج حوت ( اسفند )

متولدین این ماه دنباله روهای بسیار خوبی هستند. آنها می توانند با کمک گرفتن و پیروی از کتاب راهنما ، دشوارترین کارها را هم انجام دهند. آنها نایب رئیس و معاونان خوبی هستند.