سرگرمی

سایت سرگرمی و تفریحی خانواده - وبلاگی برای سرگرمی تمام اعضای خانواده برای تمام سنین و سلیقه ها
 
پاور بانک وسیله ای بی نظیر و شگفت انگیزی بوده برای شارژ انواع موبایل و تبلت و ..
 30000 تومان
بهترين براي قرينه سازي و متعادل سازي ابرو
 7900 تومان
تاثير اعجاب انگيز نوزآپ در مدت زمان بسيار كوتاه كه خودتان نيز باورتان نمي شود
 10500 تومان
روشهاي ويژه ي چگونگي افزايش واقعي قد از 5 تا 10 سانتيمتر در 10 هفته
 8500 تومان
بیماری عجیب
ساعت ٩:۱٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٧ خرداد ۱۳٩٢ : توسط : محمود

یماری های متفاوت و نادری در دنیا هستند که تابه حال برای آنها درمان خاصی پیدا نشده است از این رو این بیماران باید همیشه بامشکلات خود دست و پنجه نرم کنند تا از دنیا بروند.

«
ابی بنت» دختری 4 سالهاز اهالی انگلستان است که دارای بیماری ژنتیکی بسیار خاص شده است به طوری که اینبیماری او را به نوعی شکننده کرده است و هر لحظه ممکن است جانش را حتی به دلیلبسیار عجیب از دست بدهد.   

 

mataleb-jaleb.blogsky.com 

این دختر بچه به سختی می تواند راه برود و ازآنجایی که شکننده شده است حتی یک باد ملایم نیز می تواند جان ابی را بگیرد. اینبیماری به قدری نادر است که از میان هر یک میلیون کودک شاید یکی به آن مبتلاشود.
مادر ابی می گوید ما این روزها او را از باد بسیار ترسانده ایم تامبادا تنهایی نزدیک آن برود و جانش را از دست بدهد. او در ادامه آورده است که دخترشتنها می تواند نزدیک به 10 متر جرکت کند پس باید همیشه مراقب او بود

دختر عجیب 

 

بیماری ابی بیشتر به ماهیچه های بدن او اثرگذاشته است و آن ها را از بین می برد به طوری که در طی 2 سال کاملا عضله های بدن ازبین رفته اند و نمی توان کار زیادی از آنها کشید. این بیماری نادر توسط پزشکان برایدرمان رد می شود و قربانی تنها باید تا انتهای عمر آن را تحمل کند